Kup teraz Kursy online Kontakt
O KurSACH
Poniżej znajdziesz przygotowane przeze mnie nagrania poruszające kluczowe wyzwania związane z kulturą, w której przyszło nam żyć.

Jest to podróż uwalniająca Cię ze Wstydu, Niskiego Poczucia Własnej Wartości, Poczucia Powinności i wielu innych tematów, które znacząco wpływają na jakość Twojego życia i przeżywany przez Ciebie poziom świadomości.

Rozgość się, zaznajom się z prostotą i bezpośredniością mojego przekazu, i sam/a zdecyduj jakie korzyści mogą dla Ciebie płynąć z naszej współpracy.

Miłego słuchania, Adam

Toksyczne Emocje

Zainteresowany?

Pozostałą część bezpłatnego kursu znajdziesz na platformie YouTube pod tym linkiem.

To jednak nie wszystko!

🔰 Część płatna kursu – paypal.me/adamlabaza

✅ 440zł Medytacja,

✅ 480zł Medytacja + sesja indywidualna,

✅ 250zł dodatkowa sesja indywidualna.

(napisz do mnie po zakupie kursu wskazując wybrany przez Ciebie temat).

Alfabet Samca

Dane do przelewu

Odbiorca: Adam Łabaza

Nr. konta: 03 1050 1504 1000 0097 3791 4797

Kwota: 440 lub 480 PLN

Zobacz jak wyglada miejsce spotkan
OrganicMind - Psychoterapia - Adam Łabaza
Amanda
Kadry

Podczas naszych zajęć ćwiczenia niecierpliwiły mnie i wydawały mi się bez sensu albo zbyt długie, jednak na następny dzień od rana zauważyłam, że czuję się lepiej i od tego czasu staram się robić w ciągu dnia mikroprzerwy i ćwiczyć oddech – to naprawdę rozluźnia i uspokaja, widzę realną różnicę. Zapadła mi też w pamięć ta mądrość, że w świecie, gdzie nic nie jest stałe, zawsze towarzyszy nam oddech i grawitacja.

Amanda

Weronika

Hej Adaśko, po zajęciach z Tobą odkryłam w sobie bardzo dużo napięcia, którego się nie spodziewałam – nie aż w takim stopniu! Co więcej, zabieram ze sobą metody relaksacji i idee klepsydr w całym ciele – jest cudowna ❤️❤️

Filip
Specjalista z zakresu sztucznej inteligencji

Życie – ciało, emocje, relacje to niezwykła inicjatywa łącząca ze sobą kluczowe elementy życia, którym często poświęcamy niewiele czasu. Rozwijając się w aspekcie fizycznym zdarza nam się zapominać o rozwoju emocjonalnym. Żyjąc zaś w świecie swoich wyobrażeń potrafimy zaniedbać swoje ciało.

Życie – ciało, emocje, relacje uczy nowego sposobu myślenia i funkcjonowania. Rozwija zarówno ciało, jak i umysł. Ćwiczy świadomość i uważność.

Adam w przystępny sposób przedstawia nawet złożone zagadnienia związane z kaligrafią jogi, porozumieniem bez przemocy czy mindfulness. Jako nauczyciel jest cierpliwy i wyrozumiały. W swojej pracy skupia się nie tyle na przedstawianiu faktów, ale na dzieleniu się żywym doświadczeniem. Dzięki temu współpraca z nim staje się niezwykłym przeżyciem.

Dorota
pielęgniarka

Zajęcia z Adamem dały mi nowe spojrzenie na codzienne funkcjonowanie, pomogły znaleźć równowagę pomiędzy oddechem, zestresowanym ciałem pełnym napięć, a psychiką.

Samo podejście Adama i sposób w jaki przekazuje swoją wiedzę było dla mnie budujące i pomocne w zdobyciu zaufania do tego, co robię. Dziękuję Adam, pokazałeś mi jak ważny jest prawidłowy oddech i co można zrobić dla samego siebie.

Julia
niezależna artystka

Wszystkim, którzy szukają większego spokoju i chcą polepszyć swój kontakt z własnym ciałem i psychiką polecam kurs u Adama. Na kursie otrzymujecie zestaw bardzo praktycznych narzędzi, które mogą pomóc lepiej funkcjonować w codziennym życiu dzięki ćwiczeniom z zakresu: Calligraphy jogi, somatyki, uważności i coachingu organicznego.

Adam jest kompetentnym i empatycznym prowadzącym. Efekty naszej pracy z ciałem odczułam już po 3 dniach praktyki. Wspaniale usuwa nadmiar wody z organizmu, wprowadza ruch w miejscach, w których wcześniej były zastoje limfatyczne. Ciało nabiera elastyczności, bóle stopniowo odchodzą w niepamięć.

Naprawdę polecam i bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas ❤ .

Kasia
Specjalista IT

Bardzo polecam! Cudowne uczucie ‘wysiadania’ z pędu tego świata i natłoku myśli. Zajęcia były jak rest umysłu i ciała po to, żeby wrócić do tego świata, ale z już większym spokojem i uważnością. Dziękuję

Lena
wolny zawód

Wszystkim, którzy szukają większego spokoju i chcą polepszyć swój kontakt z własnym ciałem i psychiką polecam kurs u Adama.

To wspaniała przestrzeń do pracy z uważnościa i pogłębianiem świadomości. Na kursie otrzymałam zestaw bardzo praktycznych narzędzi, które pomagają mi w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

Wiedza Adama z zakresu Psychosomatyki, Thai-chi i Coachingu organicznego porywa swoją lekkością i dostępnością. Naprawdę zmieniło to moje życie.

Karla
Agent nieruchomości

Adam nauczy Cię w pełni wykorzystywać Twój potencjał, w sposób wolny od negatywnych emocji i wyrzutów sumienia.

Przedstawia on głęboki wgląd w poznawcze i behawioralne wzorce determinantów naszego systemu biologicznego.

Jego szczerość i bezpośredniość wiele upraszcza. Spotkania z Adamem są warte każdej kwoty.

Jan
Agencja Marketingowa

Gorąco polecam współpracę z Adamem. Będzie on zawsze starał się wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze.

Nauczyłem się od niego, że najważniejszą rzeczą nie jest to, kim teraz jesteśmy, ale nasza motywacja i to, kim chcemy się stać.

Nie ma znaczenia, gdzie zaczynamy, ważne jest, co robimy na drodze, którą jest nasze życie.

Jeśli chcesz rozpocząć nowe życie, wolne od patrzenia w przeszłość, to Adam z pewnością Ci w tym pomoże. 

Pozdrowienia, Janek

Mariusz
Kierownik apteki

Praca z Adamem to praca z podświadomością – z ukrytymi w nas przekonaniami, które niejednokrotnie oddalają nas od szczęścia. To wyciągnięcie na światło dzienne zakodowanych w nas lęków i blokad, przez które nie może przebić się nasz prawdziwy życiowy potencjał. To sięgnięcie do głębi siebie.

Adam jest doskonałym przewodnikiem w tej wędrówce. Jego wewnętrzny spokój, zaangażowanie i empatia potrafią wyciągnąć z ludzi ich ukrytą życiową moc.

Szczerze polecam!!!

Bartosz
Specjalista IT

Polecam dla ludzi zmagających się z natłokiem myśli.

Z Adamem unikniesz analizowania po raz kolejny przeszłości. Z Adamem spędzisz jakościowy czas w obecności i dostrzeżesz, jak wiele możliwości działania posiadasz.

Odczuwam dużą poprawę zdrowia po rozwiązaniu osobistych konfliktów wewnętrznych.

Polecam, Bartosz

Jagoda
Malarka

Polecam pracę z Adamem. Można się z niej wiele nauczyć o sobie i o otaczającym nam świecie. Bardzo kompetentna osoba o szerokim zakresie wiedzy. Poza tym Adam jest ciepłym i dobrym człowiekiem o wielkim sercu i otwartości. 🌱

Wiktoria
Coach

Systematyczne sesje z Adamem pozwoliły mi zintegrować siebie. Dzięki sesjom wyciszam się, pozostawiam wszystko, co dookoła z boku i mogę się skupić na sobie.

Po 5-6 sesjach odczuwam już efekt wow – integrację ciała ze wszystkim, co poznałam dotychczas – tym, co silne i delikatne.

Polecam cykl indywidualnych sesji z Adamem lub warsztaty weekendowe.

Wiktoria

Alicja
Malarka

Cisza, spokój, lekkość, otwarcie na nowe. Nie jest mi łatwo opisać tego słowami, ponieważ wszystko co wydarza się w obecności Adama dzieję się na bardzo głębokich poziomach, a jest ich wiele.

To co najważniejsze to to, że nie musisz nic wiedzieć, ani poznawać całych teorii, ponieważ wszystko dzieje się w energii, w polu, poza logiką. Tutaj chodzi o doświadczenie. Po około godzinie zdajesz sobie sprawę, że zaczynasz inaczej widzieć świat, inaczej postrzegać siebie.

Przepełniona wdzięcznością, Alicja

Miłosz
Menadżer
Samo przebywanie w energii człowieka, który jest spokojem, przestrzenią, radością, ciszą – który ucieleśnia stan w jakim chcemy być, który jest w pełni obecny, otwarty, który żyję w tu i teraz i całkowicie panuje nad swoim umysłem pomaga, aby ucieleśnić w sobie te jakości.
Twój umysł przy takim człowieku po prostu przypomina sobie swój Potencjał, swoją Naturę.
Mając już to w sobie to doświadczenie możesz do niego powracać. Zdecydowanie polecam pracę z Adamem.
Ryszard
Spedytor

Wyobraź sobie, że Twoje życie to puzzle zawieszone w powietrzy. Utrzymują się na delikatnej i wrażliwej nici Twych wspomnień i przeżyć, tworząc obraz Twojego życia.

Adam nauczy Cię delikatnie i z wyczuciem poruszać tymi nitkami i puzzlami, abyś mógł/mogła odmienić swoje życie. Nie zrobi tego za Ciebie. Poprowadzi Cię kroczek po kroczku w Twoim tempie.

Warto zaufać Adamowi

Pozdrawiam serdecznie,
Ryszard

Agnieszka
Opiekunka dzieci
Adam leczy dusze. To trochę tak jakby do nas wracało to Co zgubiliśmy lub nam zabrano.
Znacie to uczucie kiedy patrzycie w niebo i widzicie ptaki wracające e na wiosnę.
Aliona
Samotna matka

‘Dzięki Tobie Adam uczę się jak można sobie wybaczyć. Gdyby nie to podjełabym złą decyzję pare tygodni temu. Złą ponieważ bazujacą na strachu i nieakceptowaniu mojej złosci i bezsilności jako samotnej mamy ze szczególnym i uśmiechniętym synkiem, który ma 7 lat i ADHD. To nie stygmat, ale zajelo mi duzo czasu żeby przyznać się do tego, że sie boję i jestem zmęczona.

Po paru sesjach u Ciebie wiem że myślałam przeszłością i przyszłością.

To ja musze poznać i pokochać siebie, wybaczyć sobie, a potem zrozumiem i zaakceptuję syna.

Jest mi lepiej – łatwiej jest mi sprostać codzienności. Uspokajasz system nerwowy samą obecnością.

Więcej sie ruszam i schudłam. Złość ze mnie wyłazi strasznie, ale to też ogarniemy 💪

Byłam w rodzinie kozłem ofiarnym. Dalej jestem. Nie bylam ważna. Uczucia, emocje były wcześniej abstrakcją – teraz zaczynam je rozumieć.

W ogóle nie żałuję żadnej wydanej zlotowki.
Cieszę sie na dalsza nasza wspolprace.

A.’

Martyna
Trener

Piękny człowiek i idea. Adam autentycznie wspiera i towarzyszy – spotkania z nim są dla mnie, jak małe przebudzenia do Życia.