O Kursie
MĘSKI KRĄG
'mĘSKIE 3.0'

‘MĘSKIE 3.0’ zrzesza mężczyzn posiadających zainteresowania w tematyce nauki współczesnej, terapii alternatywnej i medytacji.

Ponieważ Męskie uległo silnemu rozmyciu poprzez komunizm, nieobecnych emocjonalnie ojców i programowanie społeczne spotykamy się co 2 tyg. w celu budowania silnej i zdrowej męskiej energii.

Taka grupa daje nam siłę, odwagę i metody do oswobadzania się z tego, co jeszcze ciągle nas uwiera.

Męskie Kręgi to cykl tematycznych spotkań-warsztatów, na których mężczyźni decydują się świadomie pracować nad tematami, takimi jak: relacje, pokonywanie ograniczeń i wstyd. Pracujemy również nad wyznaczaniem i egzekwowanie celów, które są zgodne z naszymi wartościami.

Tworzymy dla siebie przestrzeń, w której możemy wyrazić to, co dla nas ważne, dokopać się do źródła naszej tożsamości i poszukać rozwiązań mających na celu umożliwienie nam życia wolnego od wewnętrznych ograniczeń.

Pomijając takie spotkania często podążamy za koleinami poprzednich pokoleń albo za modnymi w internecie sloganami, mając de facto mały kontakt ze sobą.

Przestrzeń, którą tworzę wspiera odkrywanie i integrowanie wizji Mężczyzny, który wie, co chce, odważa się za tym podążać, ale jednocześnie nie boi się kochać i być kochanym.

 MĘSKIE 3.0 jest przestrzenią do wykrystalizowania i oszlifowania swojego Męskiego potencjału – do pogłębiania zrozumienia pełnej rozpiętości Męskiego.
Jeśli interesujesz się tematami takimi, jak psychologia, coaching i masz ciągotki do nauki współczesnej, możesz liczyć na pogłębianie swojej wiedzy i poszerzanie horyzontów.

 Mamy do dyspozycji 120m2 pięknej przestrzeni na poddaszu, gdzie drewno, stal, cegła i lotne umysły spotykają się razem.

INWESTYCJA W SIEBIE: 450 PLN

(uczestnictwo po wcześniejszej przedpłacie: paypal.me/adamlabaza)

————————————————————————

O MNIE:

Jestem terapeutą alternatywnym w nurcie Ustawień Systemowych. Robię doktorat z Neurobiologii Poznawczej w Instytucie Psychologii UJ. Ukończyłem Fizykę Eksperymentalną, odbywając staże naukowe w 5 zagranicznych placówkach naukowych, w tym w CERN. Aktualnie prowadzę swój gabinet w Katowicach
oraz tworzę Akademię, której celem jest łączenie ludzi z ich potencjałem.
 

Pracuję z syndromami takimi jak: odcięcie od czucia ciała, problem z wyrażaniem emocji, problemy w relacjach, zablokowana seksualność, nieumiejętność zintegrowania różnych płaszczyzn życia.

 

TEMATY:

 09.04.2021 – S02E01 – DOMENA WOLNOŚCI
Mężczyzna znajduje swoje spełnienie w wolności – w swojej drodze oswobadzania się z wszystkiego, co go ogranicza i nie daje mu głębokiego spełnienia.

Poziomów wolności jest wiele, a wyznacznikiem ich realizacji jest radość i moc. Radość i Moc wykorzystywane są przez nas do aktu twórczego, dzięki któremu pozostawiamy po sobie ślad.
Chęć bycia zapamiętanymi narzuca na nas konieczność odzyskania wewnętrznej wolności. To właśnie poprzez eksplorację kolejnych, nieznanych wcześniej, przestrzeni życia odkrywamy w nim spełnienie.

Nieznane jest życiem. Wewnętrzna wolność pozwala nam przeżyć je w całości i do końca.

 23.04.2021 – S02E02 – NADRZĘDNE CELE, NADRZĘDNE WARTOŚCI
Spójność daje nam moc. Konsystencja działań daje nam sprawczość. Mówienie i robienie tego samego czyni nas jedno-upunktowionymi.

Wartości Mężczyzny powinny być nieugięte. Wszystkie jego cele powinny zostać podporządkowane pod jego system wartości. Dieta, ćwiczenia fizyczne, kontakty – te również powinny iść w zgodzie z tym, co w jego sercu.
W świecie powszechnego naporu przemysłu reklamowego i mediów społecznościowych Męskie pozostaje wystawione tak samo na próbę, jak w trakcie wojen.

Podążanie za nadrzędnymi celami i wartościami umożliwia nam przeciwstawienie się naturalnemu w tym wszechświecie prawu entropii – prawu rozpraszania.

Domeną Męskiego jest ogarniać chaos – prowadzić. Spójność wyznaczonych Celów i wyznawanych Wartości pozwala nam na tworzenie własnych trendów i bycie liderami we własnym życiu.
Te pozwalają nam pozostawić coś po sobie. W swojej spuściźnie Męskie znajduje sens życia i spełnienie.

 07.05.2021 – S02E03 – MĘSKIE 3.0
Domeną Męskiego jest przekraczać granice. Przekraczać i poszerzać.
Męskie 1.0 zajmowało się polowaniami i wojnami. Męskie 2.0 mocno weszło w energię żeńską, zaczynając interesować się emocjami i relacjami. Męskie 3.0 zawiera oba – silne, zdecydowane i egzekucyjne Męskie połączone zarówno z aspektem tworzenia relacji, jak i tworzenia kręgu bezpieczeństwa, w których inni mogą wzrastać.
Męskie 3.0 to lider, który ma jaja i ma serce – co znaczy, że nic nie odciągnie go od jego Celów, ale jednocześnie potrafi kochać i być kochany.
Męska wolność oznacza gotowość doświadczania głębi w tych aspektach życia, na które się decydujemy i mamy ochotę.

 21.05.2021 – S02E04 – ZROZUMIENIE
Intelektualne przełamania prowadzą do poszerzania horyzontów i strefy wolności.
Prawdziwa wolność zaczyna się wtedy, gdy jesteśmy w stanie pozostać otwartymi w każdym momencie naszego życia na to, co właśnie przychodzi.
Aby zachęcić do tego nasz mózg potrzebujemy pewnego treningu. Trening ten polega na zrozumieniu, że wolność oznacza ciągłe decydowanie się na nowo wybierać stan braku ograniczeń.
Wraz z intelektualnym i intuicyjnym zrozumieniem przychodzi radość i energia do dalszego działania.
Ciągłe oswobadzanie się z ograniczeń, owy stan ‘aha’, jest więc szybką i elegancką drogą do spełnionego i pełnego radości życia.

 04.06.2021 – S02E05 – RELACJE
Relacje niejednokrotnie są źródłem największego spełnienia i największych rozczarowań. Spotykamy się po to, by pogadać o zdrowych relacjach, które są dla nas na wspierając i nam służą.

 18.06.2021 – S02E06 – PODSUMOWANIE KWARTAŁU
Mamy zarezerwowane miejsce na 27 piętrze w 27th floor, w Katowicach: https://www.27thfloor.pl/ Jest to kolacja-bankiet, podsumowująca drugi kwartał 2021.

Skupimy się na tworzeniu wizji i celów na następne 3 miesiące. Również, po pierwszych 3 miesiącach spotkań, będzie to idealne miejsce, by po raz kolejny wyjść ze swojej strefy komfortu i zadeklarować przed grupą nad jakimi aspektami życia będziesz się skupiał w następnym kwartale.

Niech będzie to budowanie relacji, naprawienie relacji rodzinnych, pogłębienie kontaktu ze sobą – wszystko to, co jeszcze stoi na drodze do tego żebyś był zarówno wolny, jak i kochający.

 

SERVICES
Design Package

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Building Renovation

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Sustainable Building

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Project Management

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Concrete Transport

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Interior Design

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Dane do przelewu

Odbioraca: Adam Łabaza

Nr. konta: 03 1050 1504 1000 0097 3791 4797

Kwota: 450PLN

Zobacz jak wyglada miejsce spotkan
Filip
Specjalista z zakresu sztucznej inteligencji

Życie – ciało, emocje, relacje to niezwykła inicjatywa łącząca ze sobą kluczowe elementy życia, którym często poświęcamy niewiele czasu. Rozwijając się w aspekcie fizycznym zdarza nam się zapominać o rozwoju emocjonalnym. Żyjąc zaś w świecie swoich wyobrażeń potrafimy zaniedbać swoje ciało.

Życie – ciało, emocje, relacje uczy nowego sposobu myślenia i funkcjonowania. Rozwija zarówno ciało, jak i umysł. Ćwiczy świadomość i uważność.

Adam w przystępny sposób przedstawia nawet złożone zagadnienia związane z kaligrafią jogi, porozumieniem bez przemocy czy mindfulness. Jako nauczyciel jest cierpliwy i wyrozumiały. W swojej pracy skupia się nie tyle na przedstawianiu faktów, ale na dzieleniu się żywym doświadczeniem. Dzięki temu współpraca z nim staje się niezwykłym przeżyciem.

Jan
Agencja Marketingowa

Gorąco polecam współpracę z Adamem. Będzie on zawsze starał się wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze.

Nauczyłem się od niego, że najważniejszą rzeczą nie jest to, kim teraz jesteśmy, ale nasza motywacja i to, kim chcemy się stać.

Nie ma znaczenia, gdzie zaczynamy, ważne jest, co robimy na drodze, którą jest nasze życie.

Jeśli chcesz rozpocząć nowe życie, wolne od patrzenia w przeszłość, to Adam z pewnością Ci w tym pomoże. 

Pozdrowienia, Janek

Mariusz
Kierownik apteki

Praca z Adamem to praca z podświadomością – z ukrytymi w nas przekonaniami, które niejednokrotnie oddalają nas od szczęścia. To wyciągnięcie na światło dzienne zakodowanych w nas lęków i blokad, przez które nie może przebić się nasz prawdziwy życiowy potencjał. To sięgnięcie do głębi siebie.

Adam jest doskonałym przewodnikiem w tej wędrówce. Jego wewnętrzny spokój, zaangażowanie i empatia potrafią wyciągnąć z ludzi ich ukrytą życiową moc.

Szczerze polecam!!!

Bartosz
Specjalista IT

Polecam dla ludzi zmagających się z natłokiem myśli.

Z Adamem unikniesz analizowania po raz kolejny przeszłości. Z Adamem spędzisz jakościowy czas w obecności i dostrzeżesz, jak wiele możliwości działania posiadasz.

Odczuwam dużą poprawę zdrowia po rozwiązaniu osobistych konfliktów wewnętrznych.

Polecam, Bartosz

Miłosz
Menadżer
Samo przebywanie w energii człowieka, który jest spokojem, przestrzenią, radością, ciszą – który ucieleśnia stan w jakim chcemy być, który jest w pełni obecny, otwarty, który żyję w tu i teraz i całkowicie panuje nad swoim umysłem pomaga, aby ucieleśnić w sobie te jakości.
Twój umysł przy takim człowieku po prostu przypomina sobie swój Potencjał, swoją Naturę.
Mając już to w sobie to doświadczenie możesz do niego powracać. Zdecydowanie polecam pracę z Adamem.
Ryszard
Spedytor

Wyobraź sobie, że Twoje życie to puzzle zawieszone w powietrzy. Utrzymują się na delikatnej i wrażliwej nici Twych wspomnień i przeżyć, tworząc obraz Twojego życia.

Adam nauczy Cię delikatnie i z wyczuciem poruszać tymi nitkami i puzzlami, abyś mógł/mogła odmienić swoje życie. Nie zrobi tego za Ciebie. Poprowadzi Cię kroczek po kroczku w Twoim tempie.

Warto zaufać Adamowi

Pozdrawiam serdecznie,
Ryszard