Mentalny Detoks Kup teraz Kontakt głęboko transformujący warsztat medytacyjny
O Kursie
mentalny DETOKS
OrganicMind - Psychoterapia - Adam Łabaza

MENTALNY DETOKS – warsztat medytacyjny

Medytacja jest świetnym narzędziem do pracy z Umysłem.

Medytacja jest ruchem w wyciszeniu, który otwiera nas na nowe.

Medytacja jest narzędziem, które ‘odblokowuje’ w nas otwartość, i to właśnie w tej otwartości zachodzą zmiany sposobu reagowania i przychodzące później zrozumienie.

Życie nie jest procesem budowania strategii na przetrwanie, życie jest umiejętnością zaufania sobie i odnalezienie siebie w chwili obecnej.

 
Zapraszam Cię na dwudniowy warsztat poświęcony:
 • odpoczynkowi,
 • nauce medytacji,
 • nawiązywaniu i pogłębianiu kontaktu ze sobą i z innymi.

Prowadzone przeze mnie ćwiczenia z psychosomatyki i mindfulness pozwolą Ci wyciszyć Twój nadmiernie pobudzony system nerwowy i doświadczyć spokoju umysłu.

Jest to swoistego rodzaju lifting mentalny, którego wszyscy potrzebujemy w dobie przesytu informacji i szybkozachodzących zmian na świcie.
 
 

Będąc na co dzień zaangażowani w różnego rodzaju aktywności i realizację celów pomijamy czas na odpoczynek i refleksję. Często tracimy  świadomość tego dokąd zmierzamy i ciągle podświadomie zastanawiamy się ‘po co to wszystko’. Ten warsztat ma za zadanie stworzenie Ci dogodnych  warunków, w których to co głęboko w Tobie może zostać rozpoznane i zintegrowane.

W przeciwieństwie do kursów online, spotykamy się w fizycznej przestrzeni w formie odosobnienia medytacyjnego, które umożliwia  zajście głębokich i trwałych zmian w Twoim życiu. Wspólna praktyka i interakcja z innymi uczestnikami kursu po pierwsze wzmacnia doświadczenia, po drugie umożliwia sprawdzenie w praktyce używanych przez nas metod.

KURS JEST DEDYKOWANY DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ PRACOWAĆ Z:

 • trudnościami z wyciszeniem,
 • problemami ze stresem,
 • brakiem spokoju wewnętrznego,
 • koniecznością ciągłego planowania,
 • problemem z samokrytyką,
 • problemem z odpuszczeniem sobie,
 • problemami ze snem,
 • problemem z nadaktywnością.

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE:
Mentalny Detoks – 8-9.05.2021
Inwestycja w siebie – 550PLN
Tu kupujesz: paypal.me/adamlabaza
(napisz do mnie po transakcji)

Wyjeżdżając z kursu zostajesz wyposażony/na w narzędzia do indywidualnej pracy nad sobą, które będą Ci służyły w życiu codziennym – tak byś mógł/a swobodnie i niezależnie podążać przez życie w spokoju i w satysfakcji z tego, co robisz.

Każdy etap naszego życia wymaga od nas świadomych decyzji zgodnych z naszymi wartościami i temperamentem. Jako terapeuta alternatywny i nauczyciel medytacji dostrzegam potrzebę odcinania się od czasu do czasu od bodźców zewnętrznych i spoglądania w siebie.

Nikt nas jednak tego nie uczy. Szkoła uczy nas podążania za tłumem, a społeczeństwo wymaga od nas sprawczości. Ten warsztat to specjalnie stworzona dla Ciebie przestrzeń, w której będziesz mógł/mogła uspokoić natłok myśli i usłyszeć siebie. Daje Ci on również unikatową szansę przejrzenia się w oczach innych uczestników kursu oraz znalezienie akceptacji zarówno dla swoich wartości, jak i swoich niedoskonałości.

Pracuję z syndromami takimi jak: odcięcie od czucia ciała, problem z wyrażaniem emocji, problemy w relacjach, zablokowana seksualność, nieumiejętność zintegrowania różnych płaszczyzn życia.

Głównymi rezultatami praktyki jest oswobodzenie ciała i umysłu z napięć, stresu, skumulowanych emocji oraz przewlekłych stanów chorobowych.

 KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 • zatrzymasz się i zyskasz dystans do tego, co dzieje się w Twojej głowie,
 • zaczniesz ufać sobie i doświadczać siebie w chwili obecnej,
 • wyciszysz samokrytykę,
 • poszerzysz akceptację siebie,
 • nauczysz się odpuszczać to, co niewspierające,
 • zmniejszysz poziom dyskomfortu i stresu,
 • nauczysz się sztuki MEDYTACJI, wychodząc poza jej intelektualną interpretacje,
 • zwiększysz pewność siebie – zaczniesz podejmować decyzje szybciej w zgodzie ze sobą, wychodząc ponad niewspierające myśli.

Przestrzeń w Katowicach, którą dla Was tworzę sprzyja wyciszeniu i medytacji. Jest to 120m2 otwartej przestrzeni z drewnianymi belami i sufitami. Hamak, wygodne materace i pufy relaksują ciało i umysł.

Jeśli szukasz odpoczynku, chcesz się nauczyć medytacji albo oduczyć intelektualnej medytacji, to zapraszam na kurs Mentalny Lifting, gdzie spotykamy się na dwa dni, by znaleźć wewnętrzny spokój i spędzić czas z innymi uczestnikami warsztatu.

 

Limit miejsc: 5 (zarezerwuj miejsce już teraz),
Lokalizacja: Katowice, ul. Ligonia 28
Tu kupujesz: paypal.me/adamlabaza
(napisz do mnie po transakcji – 550PLN)

SERVICES
Design Package

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Building Renovation

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Sustainable Building

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Project Management

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Concrete Transport

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Interior Design

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore magna aliqua.

Dane do przelewu

Odbioraca: Adam Łabaza

Nr. konta: 03 1050 1504 1000 0097 3791 4797

Kwota: 550PLN

Zobacz jak wyglada miejsce spotkan
OrganicMind - Psychoterapia - Adam Łabaza
Amanda
Kadry

Podczas naszych zajęć ćwiczenia niecierpliwiły mnie i wydawały mi się bez sensu albo zbyt długie, jednak na następny dzień od rana zauważyłam, że czuję się lepiej i od tego czasu staram się robić w ciągu dnia mikroprzerwy i ćwiczyć oddech – to naprawdę rozluźnia i uspokaja, widzę realną różnicę. Zapadła mi też w pamięć ta mądrość, że w świecie, gdzie nic nie jest stałe, zawsze towarzyszy nam oddech i grawitacja.

Amanda

Weronika

Hej Adaśko, po zajęciach z Tobą odkryłam w sobie bardzo dużo napięcia, którego się nie spodziewałam – nie aż w takim stopniu! Co więcej, zabieram ze sobą metody relaksacji i idee klepsydr w całym ciele – jest cudowna ❤️❤️

Filip
Specjalista z zakresu sztucznej inteligencji

Życie – ciało, emocje, relacje to niezwykła inicjatywa łącząca ze sobą kluczowe elementy życia, którym często poświęcamy niewiele czasu. Rozwijając się w aspekcie fizycznym zdarza nam się zapominać o rozwoju emocjonalnym. Żyjąc zaś w świecie swoich wyobrażeń potrafimy zaniedbać swoje ciało.

Życie – ciało, emocje, relacje uczy nowego sposobu myślenia i funkcjonowania. Rozwija zarówno ciało, jak i umysł. Ćwiczy świadomość i uważność.

Adam w przystępny sposób przedstawia nawet złożone zagadnienia związane z kaligrafią jogi, porozumieniem bez przemocy czy mindfulness. Jako nauczyciel jest cierpliwy i wyrozumiały. W swojej pracy skupia się nie tyle na przedstawianiu faktów, ale na dzieleniu się żywym doświadczeniem. Dzięki temu współpraca z nim staje się niezwykłym przeżyciem.

Dorota
pielęgniarka

Zajęcia z Adamem dały mi nowe spojrzenie na codzienne funkcjonowanie, pomogły znaleźć równowagę pomiędzy oddechem, zestresowanym ciałem pełnym napięć, a psychiką.

Samo podejście Adama i sposób w jaki przekazuje swoją wiedzę było dla mnie budujące i pomocne w zdobyciu zaufania do tego, co robię. Dziękuję Adam, pokazałeś mi jak ważny jest prawidłowy oddech i co można zrobić dla samego siebie.

Julia
niezależna artystka

Wszystkim, którzy szukają większego spokoju i chcą polepszyć swój kontakt z własnym ciałem i psychiką polecam kurs u Adama. Na kursie otrzymujecie zestaw bardzo praktycznych narzędzi, które mogą pomóc lepiej funkcjonować w codziennym życiu dzięki ćwiczeniom z zakresu: Calligraphy jogi, somatyki, uważności i coachingu organicznego.

Adam jest kompetentnym i empatycznym prowadzącym. Efekty naszej pracy z ciałem odczułam już po 3 dniach praktyki. Wspaniale usuwa nadmiar wody z organizmu, wprowadza ruch w miejscach, w których wcześniej były zastoje limfatyczne. Ciało nabiera elastyczności, bóle stopniowo odchodzą w niepamięć.

Naprawdę polecam i bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas ❤ .

Kasia
Specjalista IT

Bardzo polecam! Cudowne uczucie ‘wysiadania’ z pędu tego świata i natłoku myśli. Zajęcia były jak rest umysłu i ciała po to, żeby wrócić do tego świata, ale z już większym spokojem i uważnością. Dziękuję

Lena
wolny zawód

Wszystkim, którzy szukają większego spokoju i chcą polepszyć swój kontakt z własnym ciałem i psychiką polecam kurs u Adama.

To wspaniała przestrzeń do pracy z uważnościa i pogłębianiem świadomości. Na kursie otrzymałam zestaw bardzo praktycznych narzędzi, które pomagają mi w funkcjonowaniu w życiu codziennym.

Wiedza Adama z zakresu Psychosomatyki, Thai-chi i Coachingu organicznego porywa swoją lekkością i dostępnością. Naprawdę zmieniło to moje życie.

Karla
Agent nieruchomości

Adam nauczy Cię w pełni wykorzystywać Twój potencjał, w sposób wolny od negatywnych emocji i wyrzutów sumienia.

Przedstawia on głęboki wgląd w poznawcze i behawioralne wzorce determinantów naszego systemu biologicznego.

Jego szczerość i bezpośredniość wiele upraszcza. Spotkania z Adamem są warte każdej kwoty.

Jan
Agencja Marketingowa

Gorąco polecam współpracę z Adamem. Będzie on zawsze starał się wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze.

Nauczyłem się od niego, że najważniejszą rzeczą nie jest to, kim teraz jesteśmy, ale nasza motywacja i to, kim chcemy się stać.

Nie ma znaczenia, gdzie zaczynamy, ważne jest, co robimy na drodze, którą jest nasze życie.

Jeśli chcesz rozpocząć nowe życie, wolne od patrzenia w przeszłość, to Adam z pewnością Ci w tym pomoże. 

Pozdrowienia, Janek

Mariusz
Kierownik apteki

Praca z Adamem to praca z podświadomością – z ukrytymi w nas przekonaniami, które niejednokrotnie oddalają nas od szczęścia. To wyciągnięcie na światło dzienne zakodowanych w nas lęków i blokad, przez które nie może przebić się nasz prawdziwy życiowy potencjał. To sięgnięcie do głębi siebie.

Adam jest doskonałym przewodnikiem w tej wędrówce. Jego wewnętrzny spokój, zaangażowanie i empatia potrafią wyciągnąć z ludzi ich ukrytą życiową moc.

Szczerze polecam!!!

Bartosz
Specjalista IT

Polecam dla ludzi zmagających się z natłokiem myśli.

Z Adamem unikniesz analizowania po raz kolejny przeszłości. Z Adamem spędzisz jakościowy czas w obecności i dostrzeżesz, jak wiele możliwości działania posiadasz.

Odczuwam dużą poprawę zdrowia po rozwiązaniu osobistych konfliktów wewnętrznych.

Polecam, Bartosz

Jagoda
Malarka

Polecam pracę z Adamem. Można się z niej wiele nauczyć o sobie i o otaczającym nam świecie. Bardzo kompetentna osoba o szerokim zakresie wiedzy. Poza tym Adam jest ciepłym i dobrym człowiekiem o wielkim sercu i otwartości. 🌱

Wiktoria
Coach

Systematyczne sesje z Adamem pozwoliły mi zintegrować siebie. Dzięki sesjom wyciszam się, pozostawiam wszystko, co dookoła z boku i mogę się skupić na sobie.

Po 5-6 sesjach odczuwam już efekt wow – integrację ciała ze wszystkim, co poznałam dotychczas – tym, co silne i delikatne.

Polecam cykl indywidualnych sesji z Adamem lub warsztaty weekendowe.

Wiktoria

Alicja
Malarka

Cisza, spokój, lekkość, otwarcie na nowe. Nie jest mi łatwo opisać tego słowami, ponieważ wszystko co wydarza się w obecności Adama dzieję się na bardzo głębokich poziomach, a jest ich wiele.

To co najważniejsze to to, że nie musisz nic wiedzieć, ani poznawać całych teorii, ponieważ wszystko dzieje się w energii, w polu, poza logiką. Tutaj chodzi o doświadczenie. Po około godzinie zdajesz sobie sprawę, że zaczynasz inaczej widzieć świat, inaczej postrzegać siebie.

Przepełniona wdzięcznością, Alicja

Miłosz
Menadżer
Samo przebywanie w energii człowieka, który jest spokojem, przestrzenią, radością, ciszą – który ucieleśnia stan w jakim chcemy być, który jest w pełni obecny, otwarty, który żyję w tu i teraz i całkowicie panuje nad swoim umysłem pomaga, aby ucieleśnić w sobie te jakości.
Twój umysł przy takim człowieku po prostu przypomina sobie swój Potencjał, swoją Naturę.
Mając już to w sobie to doświadczenie możesz do niego powracać. Zdecydowanie polecam pracę z Adamem.
Ryszard
Spedytor

Wyobraź sobie, że Twoje życie to puzzle zawieszone w powietrzy. Utrzymują się na delikatnej i wrażliwej nici Twych wspomnień i przeżyć, tworząc obraz Twojego życia.

Adam nauczy Cię delikatnie i z wyczuciem poruszać tymi nitkami i puzzlami, abyś mógł/mogła odmienić swoje życie. Nie zrobi tego za Ciebie. Poprowadzi Cię kroczek po kroczku w Twoim tempie.

Warto zaufać Adamowi

Pozdrawiam serdecznie,
Ryszard

Agnieszka
Opiekunka dzieci
Adam leczy dusze. To trochę tak jakby do nas wracało to Co zgubiliśmy lub nam zabrano.
Znacie to uczucie kiedy patrzycie w niebo i widzicie ptaki wracające e na wiosnę.
Aliona
Samotna matka

‘Dzięki Tobie Adam uczę się jak można sobie wybaczyć. Gdyby nie to podjełabym złą decyzję pare tygodni temu. Złą ponieważ bazujacą na strachu i nieakceptowaniu mojej złosci i bezsilności jako samotnej mamy ze szczególnym i uśmiechniętym synkiem, który ma 7 lat i ADHD. To nie stygmat, ale zajelo mi duzo czasu żeby przyznać się do tego, że sie boję i jestem zmęczona.

Po paru sesjach u Ciebie wiem że myślałam przeszłością i przyszłością.

To ja musze poznać i pokochać siebie, wybaczyć sobie, a potem zrozumiem i zaakceptuję syna.

Jest mi lepiej – łatwiej jest mi sprostać codzienności. Uspokajasz system nerwowy samą obecnością.

Więcej sie ruszam i schudłam. Złość ze mnie wyłazi strasznie, ale to też ogarniemy 💪

Byłam w rodzinie kozłem ofiarnym. Dalej jestem. Nie bylam ważna. Uczucia, emocje były wcześniej abstrakcją – teraz zaczynam je rozumieć.

W ogóle nie żałuję żadnej wydanej zlotowki.
Cieszę sie na dalsza nasza wspolprace.

A.’

Martyna
Trener

Piękny człowiek i idea. Adam autentycznie wspiera i towarzyszy – spotkania z nim są dla mnie, jak małe przebudzenia do Życia.